"4исла" презентували альбом "Гражданин толпы"

  У неділю, 11 грудня ужгородський гурт "Числа" концертом презентував свій альбом "Гражданин толпы". Зал було заповнено вщерть і всі,  хто прийшов, активно і живо реагували і на власне пісні гурту, і на вірші, які декламував Генадій Донецький, і на сценійчне дійство, яким  доповнювали музику дівчата з театру пантоміми "Мім". Загальне враження від усього, що відбувалося - дуже сильно.

  Надзвичайно якісний звук, хороше світло, продумана програма, відеосупровід - все це працювало на єдину концепцію. Без прикрас і  перебільшень можна сказати, що вийшло дуже добре. 
  Гостро соціальна тематика текстів повертала слухачів у часи, коли рок-музика була чи не єдиним способом змусити широкі маси замислитися   над серйозними речами. Тому концерт вийшов пронизливим, а моментами дуже особистим. Це щось прямо протилежне тому, що пропонує      весь вітчизняний шоу-бізнес. Добре це чи погано - вирішувати слухачам, а ті, хто прийшов 11 грудня до ляльково театру своє ставлення висловили шаленими оплесками, квітами та схвальними вигуками. А вже після закінчення всі охочі могли купити компакт-диск із щойно прослуханими піснями.
  Без сумніву, цей концерт-презентація може вважатися однією із найяскравіших подій року в культурному житті Ужгорода.

  Источник : Zaholovok.com.ua

  © 2019 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.