"В городе зима..."

  Закарпаття онлайн отримало можливість першим презентувати своїм читачам кліп ужгородського гурту «4исла».

  Пісня "В городе зима…" увійшла до нового альбому «Гражданин толпы», представленного 11 грудня на сцені Ужгородського театру ляльок «Бавка». Це найліричніша композиція альбому.

  У анотації до кліпу хлопці пишуть: «Холод одиночества… с приходом зимы мы все чаще чувствуем его…Он проникает в наши сердца и сковывает их. Мы ждем тепла… Мы ищем тепла…Поднимаем к свету глаза, протягиваем к нему руки в надежде согреться... Но бывают минуты, когда, забывая о себе, мы пытаемся согреть того, кто рядом, и именно в этот миг  мы выбираем самое настоящее и вечное тепло...»

  Зйомки кліпу проходили 21 грудня на сцені обласного театру ляльок «Бавка».  І саме цього вечора  вперше ужгородців потішив зимовий снігопад, що неабияк порадувало і учасників гурту, і операторів. Адже зимова пісня потребувала відповідного настрою.

  У зйомках взяли  участь юні артисти студії пантоміми «Енергія Мім» Катерина Велика, Андріана Камінська та Вікторія Гребеннікова, а також їх наставниця, керівник студії Марина Шайбнер.

  «4исла» вдячні за допомогу директору театру Василю Чайковичу, головному режисеру Наталії Орєшніковій та режисеру по світлу Ірині Осокіній, а також за професійну роботу, творчий підхід і підтримку операторам Антону Готлібу, Олексію Артєм’єву та Юрію Циганіну.

  Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, офіційна презентація кліпу відбудеться сьогодні, 28 грудня, на сайті гурту, о 20:00.

  источник : zakarpattya.net.ua

  © 2019 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.